Peršokti prie turinio  •         

Nuotrauka

www.ts-fg.us.lt- Legenda gryžtą!


Jokių atsakymų į šią temą

#1 Atsijungęs   Luke

Luke

17 rugsėjo 2017 - 07:25

Sveiki forumo nariai, esu vienas iš serverio administratorių Ryan_CromieVisus sveikinu su forumo startu,bei linkiu likti su mumis iki pat galo!

 

APIE PROJEKTO NEPASISEKIMUS

 

Daug kartų buvome šmeižiami už nebūtus dalykus. Visi engė mumis... Modifikacijoje buvo pilna klaidų, bei sistemos buvo nuobodžios. Daug kartų kvietėme koduotojus, bet jie galiausiai sugadindavo mūsų projektą. Bet šį kartą viskas kitaip - mes grįžtame su trenksmu į SA;MP pasaulį, su patobulėjusia modifikaciją, kuri vyks san fierro mieste, bei užtikriname, jog linksmai, bei gerai praleisime laiką draugę.

 

ATRANKŲ TIPAI IR KT.

 

Dabartinė mūsų komanda ; Ryan_Cromie, Luke_West, Carlos_Fierro. Prie mūsų prisidėjo forumo prižiūrėtojas Auris_Šilgeris, kuris bus atsakingas už moderatorius, bei daugelį forumo dalies. Iškarto esame išrinkę direktorių prižiūrėtoją, nes norime išrinkti atsakingą, bei kruopštų prižiūrėtoją, kuris aktyviai, bei atsakingai rinktu firmos direktorius, bei turime vieną prižiūrėtoją, kuris užiims asmenų kurie turi pareigas prižiūrėtojo pareigas. Su atrankomis neskubėsime, nes iš tikro nebus ką veikti mums visiems, todėl po truputį rinksime, bei per keletą savaičių išrinksime visą serverio komandą, bei mafijų lyderius ir firmų direktorius.

 

RENGINIAI, KONKURSAI

 

Esame sugalvoję keletą konkursų, jums. Konkursai būtų ; pakvietimų, bei rask kodą ir laimėk. Trečiąjį konkursą atskleisime, bei paskelbsime keletą dienų prieš serverio startavimą. Svetainės startavimo eigoje išvysite šiuos, konkursus, bei visi galės juose dalyvauti. Pakvietimų konkurso prizai siekia, net realius pinigus, o rask kodą ir laimėk, netgi iki šventinio automobilio.

 

KO GALITE TIKĖTIS FORUMO EIGOJE

 

• Naujo gražaus forumo dizaino;

• Normalaus domeno;

• Įvairių konkursų, su realiais prizais;

• Žymiai labiau patobulintos modifikacijos, su nematytomis sistemomis.


  • 1
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)