Peršokti prie turinio  •         

Nuotrauka

WWW.SOUTHCITIES.LT


1 atsakymų į šią temą

#1 Atsijungęs   Foot_Ball

Foot_Ball

20 gegužės 2018 - 09:52

SOUTHCITIES.LT

 

 Serverio  savininkas:  Adidas_Vape , šis savininkas atsakingas už serverio klaidas, naujų  sistemų kūrimą, serverio atnaujinimus, bei "MAP" darbus.

Serverio savininkas: Foot_Ball , šis savininkas atsakingas už forumą, forumo atnaujimus bei serverio,discord tvarką žaidime.

Serverio Pagalbininkas:  Baris_Yolo, šis pagalbininkas atsakingas už, prižiūrėtojų, rinkimą, bei jų priežiūra.

Tikslas:  Mūsų komandos tikslas yra, sukurti kuo geresnę serverio ekonomiką, kuo smagesnę bei įdomesnę serverio žaidėjo veiklą, bei stengtis įgyvendinti žaidėju įdėjas. Žinoma gali nepasisekti, serveris gali žlugti, bet administracija užtikrina jog serveris nenuleis ranku nuo projekto.

Serverio aprašymas

Vairavimo Mokykla:  Yra 3 teisiu kategorijos. Tai „A“ Motociklo teisės, „B“ Lengvojo automobilio teisės, „C“ Sunkvežimio vairuotojo teisės. Pirmiausia žaidėjas privalės išlaikyti Teorija (Atsakyti 10 klausimų apie serverio KET). Išlaikius teorijos egzaminą, žaidėjas privalės atlikti vairavimo egzaminą vairavimo mokyklos aikštelėje praktinį važiavimą. Išlaikius praktikos egzaminą, perkeliamas į SanFierro miestą, atlikti vairavimo egzaminą kartu su serverio kitais žaidėjais.

Banko valdymas:  Kiekvienas žaidėjas prisiregistravęs į serverį, privalės susikurti „Banko saskaitą“, be banko sąskaitos negalės savo saskaitoje kaupti pinigų ir pnš.

Transportas:  Žaidėjas galės turėti 3 transporto priemones, transportus bus galima pirkti tam skirtose turguose, salone. Fūristai turės pildyti automobilių sandėlius.

 

Žvejyba: Serverį yra tik viena žvejybai skirta vieta, norit žvejoti privalėsi nusipirkti meškerę ir sliekų, ir pirmyn į žvejyba!

Saugi zona: Serverį yra 24 vietos kur yra saugi zona PVZ: Ligoninė, žvejybos vieta ir pnš. Šaudyti joje galės, bet pataikius į žmogų, pirmą kartą praneš „Už Civilio užpuolimą gavote vieną įspėjimą“ surinkus 3 įspėjimus, sistema automatiškai jus nukeldins į jail‘ą 5 minutėmis.

DM - Norėdami pasišaudyti mūsų serverį, bei negauti "Star'u" jūs turėsite nusipirkti biletą į DM areną, ir joje galėsite šaudytis. Manome jog mūsų serverio žaidėjai mėgsta DM todėl sukūrėme jiems šia areną.

 

 Darbai Su Pakvietimu:
Furistų darbas – Na Furistu darbas yra atsakingas ir sunkus, serverį yra gal įvairūs  pasikrovimo punktai. Jie veža narkotikus, kura, žvyrą, ir pnš. Fūristų darbas yra vienas iš sunkiausių, tačiol ir pelningiausias darbas. Naujokams rekomenduojame ten dirbti. Jeigu nebus mašinų, tai nebus ir kuro, mašinu, narkotikų ir t.t 

DPD Darbas - Tai kurjeriai, kurie gabena elektorinikos prekes, maista, ir panašius dalykus į mūsų serverio parduotuves. Šis darbas yra įdomus, nes irgi galima neblogai pasipelnyti. Jeigu nėra parduotuvėje prekių, tai serverio žaidėjai negalėtu jų nusipirkti.

Policijos darbas - dar vienas iš svarbesnių darbų serveryje, nes nuo policijos pareigūnų priklauso serverio žaidėjų likimas. Policiją gavusi iškvietimą vyksta į nurodytą vietą išsiaiškinti kas ten atsitiko, gaudo nusikaltėlius, patruliavimas mieste. Policiją galima iškviesti parašius komandą /kviesti. Policija gali daryti reidus, bei atėjus tam tikrai dienai atisidarius narkotikų sandėliams bandyti sunaikinti narkotikus.

Taksistų darbas – Na taxi darbuotojas budės įvairiuose vietose, yra padarytos specialios vietos ligonine, vairavimo mokyklą ir įvairiuose teleportuose.Beto taksistai galės vežti lagaminėlius.  Norint iškvieti taxi /kviesti.


Medikų darbas – Na medikam kaip žinoma visada būna veiklos, medikai galės išblaivinti žmogų, jį pagyti, gaminti vaistinėles.. Žaidėjai galės išsikviesti juos /kviesti medikus .


 
Mechanikų darbas - tai irgi svarbus darbas, nes nuo mechanikų priklauso žaidėjų automobilių likimas. Mechanikai gali įpilti kuro iš bakelio, Mechanikai tempia automobilius paliktus ne vietoje, jie yra tempemi į KMA. Taip pat mechanikas daro tr.priemonės tobulinima (Tuning).

 

Gaujos:

Mara Salvatrucha

Aryan Brotherhood

 

Serverio Informacija

Serverio forumas: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

.

Please Login or Register to see this Hidden Content

  

Samp IP: SAMP.SOUTHCITIES.LT

Discord - 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Atrankos į prižiūrėtojų postus.


  • 1

#2 Atsijungęs   Tautis™

Tautis™

    Įsivažiuojantis -(i)

  • Narys
  • 13 Pranešimai

25 gegužės 2018 - 09:45

Sėkmes su projektu kolega :)
  • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)