Peršokti prie turinio

•         

Nuotrauka

Darbas internete, asmeninė nuomonė ir pasiūlymai

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1 Atsijungęs   GReddy

GReddy

EX administratorius

• Narys
  • 223 Pranešimai

13 liepos 2015 - 09:24

Šioje temoje nebus pateiktas kažkoks tai oficialus straipsnis ar skaitytas šaltinis. Aš pateiksiu tik savo nuomonę, kurią perskaitę jūs galėsite manęs pasiklausyti arba ne, spręsti - jums. Jau gan ilgą laiko tarpą kaip ir daugelis jaunimo, kuris bent kiek domisi informacinėmis technologijomis bandau užsidirbti internete, tačiau daugelis išbandytų būdų nėra patikimi arba neneša didelės naudos. Pateiksiu savo nuomonę apie keletą iš labiausiai paplitusių būdų užsidirbti internete, kurie mano nuomone nėra veiksmingi.

Reklamų spaudinėjimas užsienio portaluose ( dažnai jaunimo tarpe vadinama - bux'ais )

Asmeniškai pats esu išbandęs keletą tinklapių, kuriuose taip pat kaip ir visi bandžiau užsidirbti. Nors sakoma, kad tai trunka nedaug laiko, tačiau viskas ne taip lengva kaip pasirodo iš pradžių. Pateiksiu argumentus, kodėl mano nuomone tai neapsimoka:

• Už reklamų paspaudimus mokama ganėtinai mažai ( per tą laiką jūs daugiau sunaudojate elektros negul uždirbate :D ).
  • Norint uždirbti dažniausiai reikia pirkti VIP ar panašią narystę, kuri moka daugiau pinigų už paspaudimus ( retai kada atsiperka )
  • Visas jų tinklapis paremtas piramidės sistema, norėdami uždirbti jūs kviečiate žmones ir gaunate procentus iš jų ( tačiau tai tik papildomas reklamos triukas, kuris atneša pelną daugiau tinklapio savininkams nei jums )
  • Minimalų išmokėjimą dažniausiai yra labai sunku surinkti, todėl jūs negavę pinigų prarandate motyvacija dirbti toliau.
  • Galų gale po visų vargų yra daugelis atvėjų, kad jūsų "uždirbtų" pinigų jums neišmoka.

Ką čia kliedi, juk yra žmonių kurie uždirba? 

Visapusiškai negaliu teigti, kad iš to neuždirbama, tačiau paėmiau didžiumą ir ar bent vienas girdėjote žmogų, kuris daug uždirbtų ir užtikrintų sau puikų uždarbį ateityje? Aš irgi ne. Ir be viso to, tai juk mano nuomonė :)

Įvairių žaidimų paskyrų pardavinėjimas ( dažnai girdima kaip accountų pardavinėjimą )

Galbūt tai jums garantuos pajamas, tačiau jos nebus pastovios. Kita vertus žaidimų paskyros tobulinimas užima daug laiko, kas jums nėra naudinga. Kas liečia žaidimų paskyras - pirkėjų auditorija didesnė dalis vaikų, jie nenori būti apgauti, todėl pirkti ne visada ryžtasi iš kitos pusės, jus ir pačius gali apgauti. Todėl paskyrų pardavinėjimas gali būti ilgas ir nuobodus būdas užsidirbti.

Facebook grupių kūrimas / perpirkimas ( iš minėtų dviejų būdų šita kur kas rimtesnė, tačiau taip pat nelengva ) Kur kas didesnė dalis naudojasi Facebook socialiniu tinklu, todėl būdas uždirbti iš facebook tinklapio gali pasirodyti įdomus ir lengvas, tačiau viską reiktų gerai apgalvoti. Parduoti puslapį nebus taip lengva, kadangi viskas priklausys nuo auditorijos, tematikos, aktyvumo. Kaip pavyzdys jūs turite puslapį, kuris yra sodininkystės tematika, todėl daugeliu atvėjų norint parduoti šį puslapį, jūs sudominsite tik tą žmogų, kuris užsiima ta sritimi kaip pavyzdys, turi internetinę parduotuvę, blogą ar portalą susijusį su sodininkyste. Realiai logiškai pagalvojus, žaidimų kūrėjui jūsų puslapis apie sodininkyste tikrai nebus įdomus. Ar aš klystu? Manau, kad ne. Neatmetame ir tokių varijantų, kad žmonės nupirks jūsų puslapį dėl reklamos savajam, tačiau tai nebus jums didelis uždarbio pasiūlymas.

Iš aukščiau išvardintų uždarbio būdų jūs uždirbsite galėsite, tačiau tai negarantuos jums stabilias pajamas. Žemiau norėčiau pateikti informacijos apie uždarbį, kuris tikrai turi perspektyvą ir mano manymu - stabilų pajamų šaltinį.

Tapkite savo srities profesionalu ( jeigu domitės kokia veikla internete - laikas pradėti ).

Negalime visi būti genijais ir žinoti absoliučiai viską, bent aš siūlyčiau išsirinkti sritį kuri jus domina. Ar tai būtų programavimas, dizainų piešimas, video kūrimas,o galbūt fotografavimas? Tik pasirinkę tinkamą sritį jūs galėsite ateityje stabiliai uždirbti ir nuo savo darbo nejausti nuovargio. Daugelis žmonių kelią renkasi remiantis į pinigus ir gaunamą jų kiekį už atliktą darbą, tačiau kiek pats iš savo menkos patirties galiu pasakyti, ten kur nėra pašaukimo, nėra ir didelio noro tobulėti, verčiau daryti tai kas tau patinka ir įdomu, tiesiog tai ištobulinti. Vėl gi ar matėte žmogų, kuris uždirbtų ganėtinai daug darant tai kas jam nepatinka? Neimkime užsienio gyventojų pakanka ir žmonių Lietuvoje, paimkime keletą iš žymesnių žmonių.

• Mantas Katleris - humoristas, jam humoras lyg gyvenimo būdas.
  • Vaidotas Grincevičius ( WhyDotas ) - internetinių video kurimas jam prie širdies ir jis turi talentą priversti jus pasijuokti žiūrint jo video.
  • Vardo pavardės nežinau, tačiau Lietuvis iš youtube uždirbų pinigų nusipirko butą ( na jis tik žaidimus žaidžia, tačiau galbūt jis turi talentą ir sugeba pritraukti žmonės, be jo ir nebūtų uždarbio ) Taip pat video, jeigu kam įdomu ar nemeluoju :D

Galima atrasti dar daugiau žmonių, tačiau negaiškime laiko ties tuo. Internete kaip ir realiame gyvenime, uždirbsime iš to kas mums labiausiai patinka ir skatina mus tobulėti.

Keletas būdų, kurie garantuos jums pajamas, tačiau tam prireiks laiko.

Please Login or Register to see this Hidden Content

kam girdėta, kam ne tačiau turbūt viena didžiausių ir patikimiausių Pay-Per-Click uždarbio būdų. Jūs turite turėti savo svetainę, kurioje patalpinsite Google Adsense reklamą, kuri ir generuos jums pajamas. Plačiai nesiplėsiu apie tai, tačiau prieš norint pradėti iš to uždirbti, neskubėkite to daryti, patarčiau pasiskaityti daugiau informacijos internete, nemėginti sukčiauti :). Vienas iš lietuviškių tinklapių, pateikiantis nemažai informacijos apie google adsense: 

Please Login or Register to see this Hidden Content

Youtube partnership - kadangi ir Lietuvoje atsirado galimybe uždirbti iš Youtube video ( tiksliau iš reklamų rodomų ant jūsų video ) puikus būdas žmonėms gebantiems ir mokantiems kurti video tai pradėti. Pajamos priklausys nuo to, kiek jūsų video surings peržiūrų, apie tai irgi plačiau tikrai rasite daug informacijos internete. Lietuviški sub-networkai: videostars.lt, lt.hexolute.tv

Gal šie du nurodyti būdai reikalauja daug laiko, tačiau garantuoja geresnes pajamas ir patikimesnį uždarbį, nei spaudant kažkokius bux'us. Visgi pasaulinės įmonės iš kurių uždirba nevienas žmogus bendradarbiaujant. Neatmesime to, kad daugelis pauglių susidomi greitais pinigais ir sunkius uždarbio būdus, kurie greitai negeneruoja pajamų atmeta, tačiau daug ką praranda. Šiam kartui tiek, domėkitės, ieškokit informacijos ir prieš ką nors rimtai darant - visada viską apsvarstykite!

P.S tai yra mano nuomonė ir aš neverčiu jums ją "suvartoti" šią nuomonę pateikiau norėdamas apšviesti kai kuriuos žmones tačiau nereiškia, kad aš esu visiškai teisus, visai tai parašiau vadovaudamasis savo patirtimi.

Peace.

• 2

Teikiu grafikos paslaugas

#2 Atsijungęs   ArturasM

ArturasM

Animation developer <3

• Narys
  • 5 Pranešimai

13 liepos 2015 - 09:32

Manau jog programavimas, kodavimas ir grafika taip pat yra priskiriama prie šitos srities, nors žinoma čia yra ganėtinai sunku išmokti tai ir susirasti darbo. Na, o čia tėra tik smulkūs uždarbiai iš kurių galima su laiku tapti ir naujos vilos prie jūsos kranto savininku :lol:
  • 1

#3 Atsijungęs   Shade'as

Shade'as

13 liepos 2015 - 09:51

Pats esu bandęs nemažai šių būdų, visi jie reikalauja labai labai daug laiko, o uždirbami yra tik centai. Galbūt Youtube'o variantą verta pabandyti, tačiau jeigu nemokat kurti video, tikrai negaiškit laiko. O tie spaudinėjimai (Pay to click) išvis yra nesąmonė, uždirbau 1 dol per savaitę gal, kurį man išmokėjo šiaip ne taip :D Vienaip ar kitaip, tikiuosi rasti įdomesnių būdų užsidirbti internete.

• 0

#4 Atsijungęs   ArturasM

ArturasM

Animation developer <3

• Narys
  • 5 Pranešimai

13 liepos 2015 - 09:59

Pats esu bandęs nemažai šių būdų, visi jie reikalauja labai labai daug laiko, o uždirbami yra tik centai. Galbūt Youtube'o variantą verta pabandyti, tačiau jeigu nemokat kurti video, tikrai negaiškit laiko. O tie spaudinėjimai (Pay to click) išvis yra nesąmonė, uždirbau 1 dol per savaitę gal, kurį man išmokėjo šiaip ne taip :D Vienaip ar kitaip, tikiuosi rasti įdomesnių būdų užsidirbti internete.

Jei būtų taip paprasta visu būtume milijonieriai ir gyventume pagal #FuckTheSystem

• 0

#5 Atsijungęs   Shade'as

Shade'as

13 liepos 2015 - 10:00

Jei būtų taip paprasta visu būtume milijonieriai ir gyventume pagal #FuckTheSystem

Kaip tik to ir ieškau. Jei rasi ką nors panašaus, pranešk :D

• 0

#6 Atsijungęs   Sanfi

Sanfi

15 liepos 2015 - 02:34

Laikas?  :D Pasijungi botą ir viskas, palaikai programą max 2min į dieną ^_^

PS galėtumete sukurti forumo skiltį uždarbis iš tinklapiu ir ten sukurti uždirbimo kategorijas

• 0

#7 Atsijungęs   simkelyte

simkelyte

11 rugsėjo 2015 - 08:11

Iš youtube tikrai įmanoma užsidirti tik turi būti pats on date visada ir ieškoti tokių nišų kur galėtum save atskleisti ir kitus pamokyti, geriausia būtų anglų kalba nes LT tai per maža auditorija nebent gerą marketingą pasidarytum per soc tinklus apie tai ką darai youtub'ėje, bet svarbiausia yra nesedėti ir negalvoti kad viskas savaime pasidarys, pamegink... neišeis, bus bent jau gera praktika 

• 1

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)