Peršokti prie turinio

•         

Nuotrauka

Persijunginėja kompas

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
10 atsakymai į šią temą

#1 Atsijungęs   Luk4s

Luk4s

10 kovo 2015 - 09:49

Sveiki, žodžiu, pažaidžiu kokį rimtesnį žaidimą ilgiau nei 15 min. ir šast RR kompas...

Kas gali būti, ir kas gali padėti?

Dulkių valymas nelabai padeda, gal sakau tas termostatas ant proco ar kaip ten, kur šaldo?

Šiaip manau, kad vaizdūškė pats, nes šiaip kompas per dieną gali būti paliktas, nieko nėra, bet jei žaidimai, tai vsio gg.

P.S. stacionaras kompas.

P.S.S. kompo parametrai:

procas: AMD Athlon II x4620 2.60 GHz (4branduoliai, 4loginiai proc.) (pagal game-debate veš GTA V 200%)

vaizduske: Nvidia GeForce 9800 GT - 512mb ram (ant vidutinių grafikų ~90% veš GTA V (game-debate))

ram: 4  GB RAM

• 0

#2 Atsijungęs   Andrius

Andrius

10 kovo 2015 - 10:21

Kiek CPU naudoją pažiūrėk, ir pateik duomenis ( kai žaidi )

• 0

#3 Atsijungęs   Rytis »

Rytis »

10 kovo 2015 - 11:47

Kokia vaizdo plokšte, ar turi aušintuvą?
Kai žaidi žaidimus, kompas labiau kaista, ir gali but kad pas arba nėra aušintuvo, arba nauja reikia pirktis.

• 0

#4 Atsijungęs   Eivas

Eivas

11 kovo 2015 - 10:02

Gali būti problema maitinimo bloke beto.

• 0

#5 Atsijungęs   Luk4s

Luk4s

11 kovo 2015 - 11:41

Kokia vaizdo plokšte, ar turi aušintuvą?
Kai žaidi žaidimus, kompas labiau kaista, ir gali but kad pas arba nėra aušintuvo, arba nauja reikia pirktis.

Nvidia GeForce 9800 GT

Nežinau ar turi/turėjo, bet esmė, kad kai naujas kompas buvo, net patį GTA IV, BF3 beldžiau be lagų, be problemų.

Beje parašiau pagrindiniame pranešime PC reikalavimus. Tuoj einu pasijungsiu duomenis parašysiu.

Kiek CPU naudoją pažiūrėk, ir pateik duomenis ( kai žaidi )

Žaidžiau DBZ Xenoverse (ant pc naujas yra), tai ždž per jį per 15min RR pc padaro, tai sunaudojimas toks:

RAM: 42%

PROC: 36%

o del vaizduskes nieko neraso task manager'į

• 0

#6 Atsijungęs   PonasDėdė

PonasDėdė

11 kovo 2015 - 12:38

Perkaista, dėk knygą po kompu, ir kad aušinimas būtu atviras, todėl ir persijunginėja. Man irgi taip buvo.

• 0

#7 Atsijungęs   Arnas

Arnas

11 kovo 2015 - 03:22

Tai manau dėl aušintuvo yra problemos isikviesk meistra ir pažiūręs kas yra :) jeigu ne pasipusk dulkęs ar dar ką.

• 0

#8 Atsijungęs   beZtone

beZtone

Įsivažiuojantis -(i)

• Narys
  • 10 Pranešimai

26 kovo 2015 - 10:57

Nezinau koki kompa naudoji nesiojima ar koki, man tai irgi su nesiojimu yra taip jog pasigirsta uzimas ir issijungia, bet problema zinau, jis man ikaista :)

• 0

#9 Atsijungęs   Chotabyčius

Chotabyčius

27 kovo 2015 - 10:45

Mėgink sutept ventiliatorius nulupus tuos lipdukus. O taip gerai visi sako, laikyk, kad laisvai oras eitų pro pc jei stacionaras. Šonus pradaryk ir vsio. O jei laptopas tai yra pirkt tie padėklai papildomam aušinimui. Aišku nenusipirk ten visai fuflioko kuris pats užkais ir šiltą orą pūs. 

• 0

#10 Atsijungęs   darrel_

darrel_

Įsivažiuojantis -(i)

• Narys
  • 27 Pranešimai

29 kovo 2015 - 06:01

Termopastą pertepk, nes man irgi būdavo kad kai pažaidi kokį SA:MP'ą tai iškarto PC persikrauna bet kai termopastą pertepiau iškarto viskas ok buvo :P, bet patarimas tepkis ant CPU ir ant GPU aušintuvo.

• 0

#11 Atsijungęs   dWex`

dWex`

02 balandžio 2015 - 08:27

Jeigu pas tave laptopas, tai kai persijungia pc, pridėk ranką prie ventiliatoriaus, ir pajusi ar jis įkaitęs yra. Jeigu taip, papraščiausiai nusipirk aušintuvą, nes man lygiai tas pats būdavo. Nusipirkau pasidėjau ir jokiu problemų nebeliko

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)